loading

روغن هیدرولیک صنعتی چیست و چه کاربردهایی دارد؟

روغن هیدرولیک صنعتی

روغن هیدرولیک صنعتی یک روغن صنعتی پرکاربرد است که امروزه به طور گسترده ای در سیستم های هیدرولیکی مورد استفاده قرار می گیرد و مزایای بسیار زیادی دارد. این محصول به واسطه مزایا و کاربردهای فراوانی که دارد امروزه فروش زیادی دارد و افراد زیادی علاقه مند به خرید و استفاده از آن می باشند. ما در این مطلب قصد داریم کمی بیشتر درباره روغن هیدرولیک صنعتی صحبت کنیم و اطلاعات مفیدی را در این زمینه در اختیار شما قرار دهیم. بنابراین با ما در این مطلب همراه باشید تا اطلاعات کاملی درباره این محصول و مزایای آن بدست بیاورید.

روغن هیدرولیک صنعتی

روغن هیدرولیک یک روغن صنعتی بسیار پرکاربرد است که بیشتر برای انتقال انرژی مورد استفاده قرار می گیرد و به همین علت نیز در سیستم های هیدرولیکی که نیاز به انتقال انرژی است، کاربردهای زیادی دارد. توجه داشته باشید که وظیفه اصلی این روغن ها انتقال انرژی می باشد ولی بدون شک استفاده از آنها مزایای دیگری را نیز دارد. وظایف فرعی که این روغن ها در سیستم های هیدرولیکی ایفا می کنند شامل مواردی همچون انتقال حرارت، حذف انواع آلودگی ها از سیستم های هیدرولیکی، آب بندی درست و مناسب این سیستم ها و همینطور روانکاری مفید سیستم های هیدرولیکی می باشد. بنابراین شما با خرید و استفاده از این روغن ها می توانید از سایر مزایای آنها نیز برای سیستم های هیدرولیکی خود بهره مند شوید.

همچنین بخوانید: انواع روغن صنعتی

روغن هیدرولیک صنعتی

روغن هیدرولیکی صنعتی چگونه در سیستم های هیدرولیکی کار می کنند؟

سیستم های هیدرولیکی در زمان کار کردن گرمای زیادی را تولید می کنند که باعث ایجاد اخلال در عملکرد این سیستم ها می شود. تا زمانی که راهی برای انتقال این حرارت وجود نداشته باشد سیستم های هیدرولیکی نمی توانند گزینه مناسبی برای استفاده باشند. روغن هیدرولیک صنعتی در واقع این وظیفه را بر عهده دارد تا گرمای تولید شده توسط این سیستم ها را دریافت کرده و آن را به محیط بیرون منتقل کند. این روغن با دریافت گرما از سیستم های هیدرولیکی وارد بخش خنک کننده شده و خنک می شود و سپس مجددا وارد سیستم های هیدرولیکی می شود.

ویژگی های روغن هیدرولیکی صنعتی

یکی از اصلی ترین ویژگی های روغن هیدرولیک صنعتی این است که حتی در دماهای بسیار بالا نیز خاصیت روانکاری خود را حفظ می کند و باعث بهبود عملکرد سیستم های هیدرولیکی می شود. این روغن ها از نظر شیمیایی دارای ساختاری پایدار هستند و به همین علت در شرایط مختلف می توانند عملکرد و کیفیت خود را حفظ کنند. ویژگی بسیار مهم دیگری که این روغن ها دارند این است که به هیچ وجه باعث خوردگی قطعات مختلف در سیستم های هیدرولیکی نمی شوند. توجه داشته باشید که این روغن ها به صورت مستقیم با قطعات سیستم در ارتباط می باشند و در صورتی که اثر تخریبی روی قطعات داشته باشند نمی توان از آنها به عنوان یک گزینه مناسب برای سیستم های هیدرولیکی یاد کرد.

همچنین بخوانید: روغن هیدرولیک و ویژگی های آن

روغن هیدرولیک صنعتی

برخی از مزایا و کاربردهای مهم روغن هیدرولیکی صنعتی

در کنار تمامی ویژگی ها و مزایایی که برای روغن صنعتی بیان کردیم باید توجه داشته باشید که این روغن ها به میزان زیادی روی افزایش طول عمر قطعات در سیستم های هیدرولیکی نیز تاثیرگذار هستند و استفاده از آنها از این نظر نیز می تواند مفید و کاربردی باشد. امروزه از این روغن ها در صنایع سبک و سنگین استفاده شده و از مزایای آن بهره مند می شوند. فرقی ندارد که شما از کدام یک از انواع سیستم های هیدرولیکی استفاده می کنید، در هر صورت شما نیاز به یک روغن هیدرولیک صنعتی بسیار با کیفیت دارید تا بتوانید عملکرد سیستم هیدرولیکی خود را بهبود دهید.

خرید روغن هیدرولیک صنعتی

اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که علاقه مند به خرید روغن هیدرولیک صنعتی هستید به شما پیشنهاد می کنیم حتما از خدمات وب سایت پترو اکسیر استفاده کنید.شما می توانید مناسب ترین قیمت روغن هیدرولیک در اصفهان، شیراز، تهران و … را از پترو اکسیر درخواست نمایید. علاوه بر این کیفیت و اصل بودن این روغن ها نیز به طور کامل به شما ضمانت داده می شود. برای کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما از طریق صفحه تماس با ما در ارتباط باشید.

همچنین بخوانید: انواع روغن صنعتی و کاربرد آن

روغن هیدرولیک صنعتی

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *